Audi Q3
45 TFSI e S edition|S-Line|245PK|STOELVERW|CAMERA|LED
Direct kopen, basisprijs: € 35.499,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.499,-
LEASEPRIJS: € 483,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.867,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 TFSI e S edition|S-Line|245PK|STOELVERW|CAMERA|LED |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 10 september 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 38.270 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 483,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.499,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Achterruitwisser
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Electronic climate control
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Hemelbekleding donker
- Keyless entry/start
- S Line exterieur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische transmissie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Keyless start
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Twee laadkabels
- Twee sleutels aanwezig
- Zij airbag(s) voor
- ASR